Cookies staan ons toe u een betere dienstverlening aan te bieden. Daardoor raden wij u ten zeerste aan cookies van onze website in uw browser te accepteren. Hier vindt u meer informatie over de op deze website gebruikte cookies.
Deze pagina gebruikt cookies.
Voor een onbeperkt gebruik van de BMW website zijn cookies noodzakelijk. Enkele van deze cookies vereisen uw uitdrukkelijke toestemming. Gelieve in te stemmen met het gebruik van cookies om alle functies van de website te kunnen gebruiken. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u onder "Meer informatie". Hier kunt u ook uw toestemming voor het gebruik van cookies intrekken. Meer informatie
Deze pagina gebruikt cookies.
Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u onder "Meer informatie". Hier kunt u ook uw toestemming voor het gebruik van cookies intrekken. Meer informatie

BMW CORPORATE SALES TEAM.

Altijd tot uw dienst.

Als professionele klant hebt u nood aan mensen die uw specifieke behoeften perfect begrijpen en hierop inspelen. Beschikt u over een vloot van minstens 5 wagens, dan kunt u hiervoor vertrouwen op de mensen van BMW Corporate Sales. Deze experten bieden u een service op het hoge niveau dat u van een merk als BMW mag verwachten.

Dankzij hun uitgebreide ervaring kunnen deze specialisten u advies op maat geven over het uitgebreide aanbod BMW en MINI wagens, onze aantrekkelijke financieringsvoorwaarden, de talrijke extra diensten en de performante verzekeringspakketten. Aarzel vooral niet om hen te contacteren.

Bent u zelfstandige of beschikt u over een wagenpark van minder dan 5 wagens? Ook dan geniet u heel wat interessante voordelen. Neem hiervoor contact op met uw BMW concessiehouder.
 

Uw Corporate Sales Business Manager.

Regio Brussel:
Laurent Kelecom
+32 (0)3 890 50 58
laurent.kelecom@bmw.be
Antwerpen, Limburg en regio Leuven:
Tom Van Assche
+32 (0)3 890 52 96
Tom.Van-Assche@bmw.be
Oost- en West-Vlaanderen:
Nadine Marcelis
+32 (0)3 890 51 71
Nadine.Marcelis@bmw.be
Wallonië:
Thomas Van Opdenbosch
+32 (0)3 890 50 45
thomas.van-opdenbosch@bmw.be
Luxemburg:
Benoit Ory
+32 (0)472 459 899
Benoit.Ory@bmw.be
Leasing & Rental Business:
Peter De Meyer
+32 (0)3 890 52 12
Peter.De-Meyer@bmw.be

Interesse en nog geen klant?

Contacteer dan zeker een van onze onderstaande Business Managers.

Regio Vlaanderen en Brussel (NL):
Erwin Neuville
+32 (0)3 890 98 14
erwin.neuville@bmw.be
Regio Wallonië en Brussel (FR):
Thomas Van Opdenbosch
+32 (0)3 890 50 45
thomas.van-opdenbosch@bmw.be
Multimediacontent actiefMultimediacontent niet actief