Navigatiesystemen voor de BMW 3 Reeks Coupé.

Met pijlweergave of een routekaart – de als optie verkrijgbare navigatiesystemen Business (incl. iDrive en radio Professional met CD-speler) en Professional (incl. iDrive, radio Professional, DVD-speler en harde schijf voor bv. wegenkaarten en audiobestanden) brengen u veilig naar uw bestemming. Met Voice Control (optie) maakt die laatste de rit nog veiliger. Hiermee kunt u bijvoorbeeld navigatiebestemmingen tijdens het rijden wijzigen zonder uw handen van het stuur te nemen. Het 8,8"-beeldscherm van het navigatiesysteem Professional kan in routekaart en pijlweergave worden opgedeeld en kan bij stilstand zelfs als TV-toestel worden gebruikt.

Pagina 1 van 3

USB-audio-interface in de BMW 3 Reeks Coupé.

Op de USB-audio-interface in de middenconsole kan een USB-stick of een MP3-speler worden aangesloten. De muziektitels die hierop zijn opgeslagen, worden op het radiodisplay of op het navigatiescherm weergegeven. Het systeem wordt bediend met de toetsen op het multifunctionele stuur of met de iDrive Controller.

GSM-voorbereiding met Bluetooth-interface
voor de BMW 3 Reeks Coupé.

De als optie verkrijgbare draadloze Bluetooth-telefoon maakt een vaste kabelverbinding tussen telefoon en handsfree-installatie overbodig. GSM's met Bluetooth worden via de als optie verkrijgbare interface met het boordsysteem verbonden zodra de bestuurder de auto nadert. Automatisch worden de actuele telefoonnummers, adressen en oproeplijsten met het boordsysteem gesynchroniseerd. De GSM kan tijdens het rijden met het multifunctionele stuur en de handsfree-installatie worden bediend. Voor de Apple iPhone is een Snap-In-adapter verkrijgbaar. Bij uw BMW Partner verneemt u welke GSM-modellen geschikt zijn voor de Bluetooth-interface.